Nasza drużyna górą na Mistrzostwach Świata!

Nasza drużyna  wyśmienicie radzi sobie w odbywających się w słoweńskiej miejscowości Bled Mistrzostwach Świata Juniorów U-20. Swój pierwszy mecz z Włochami reprezentanci Polski wygrali 9:4. Na wynik meczu wpływ miał również gol zdobyty przez naszego wychowanka, ucznia klasy drugiej – Jana Sołtysa. Janek zdobył bramkę także w drugim meczu naszej reprezentacji, gdy Polska rozgrywała spotkanie z Ukrainą a nasza drużyna zakończyła je z wynikiem 3:2. Gospodarze mistrzostw również ulegli biało-czerwonym i zostali przez nich pokonani 5:4 (po rzutach karnych). Litwa również musiała pogodzić się z przegraną, ponieważ nasza drużyna pokonała ją 4:1.Choć wiemy już, że polska drużyna wróci z Bledu z medalem to trzymamy kciuki za decydujące spotkanie z Norwegią, które odbędzie się w najbliższy piątek o godz.20. Powodzenia!

Reprezentacja U-20 podczas Mistrzostw Świata w Bledzie