Uczniowie w ramach zajęć edukacyjnych wzięli udział w wycieczce z przewodnikiem, odwiedzili budynek dyrekcji Kopalni Wieczorek i „Centrum Zimbardo”.
Ta witryna używa plików cookie. Korzystają c ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. AkceptujęWięcej o ciasteczkach