Nie strzeliliśmy żadnej bramki w meczu z MUKS Naprzód Janów

Środowy mecz rozpoczęliśmy od odprawy.  Trener na tablicy omawiał z nami taktykę na spotkanie z MUKS Naprzód Janów. Po odprawie poszliśmy do szatni , przebraliśmy się i poszliśmy na rozgrzewkę na sucho. O 17.30 stanęliśmy do walki. Niestety mecz nie rozpoczął się po naszej myśli, w 2 minucie straciliśmy bramkę i przegrywaliśmy 0:1 . Pierwszą tercję przegraliśmy 0:3. Druga tercja okazała się najgorszą w całym meczu. Przegraliśmy ją 0:9. Po drugiej tercji przegrywaliśmy 0:11. W szatni powiedzieliśmy sobie kilka ostrych słów i na 3 tercję wyszliśmy nastawieni do walki. Niestety nie strzeliliśmy żadnej  bramki w meczu. Przegraliśmy 0:16. Teraz musimy przygotować się na dwumecz z Krynicą w sobotę i niedzielę , który powinniśmy zagrać dużo lepiej niż ten we środę.