Relacja z meczów SMS kontra KS Toruń

W sobotę 28 września o godzinie 16.00 zebraliśmy się w szatni i poszliśmy do video room na odprawę .Później skoncentrowani po słowach trenerów odbyliśmy odprawę  techniczną oraz rozgrzewkę na sucho . O 18:00 rozpoczął się mecz . W pierwszej minucie bramkę dla SMS-u zdobył Dominik Nahuńko . Niestety pierwszą tercję przegraliśmy 1:2. Na drugą tercję wyszliśmy zmotywowani . SMS wygrał 2:1,  jedną z bramek strzelił  Oskar Krawczyk, pakując krążek w prawy górny róg bramki . W trzeciej tercji drużyna z Torunia rozpoczęła grę od strzelenia bramki na wynik 4:3 dla Nesty . Ale dwadzieścia sekund później popisowym strzałem z backhandu pokonał bramkarza Łukasz Krzemień . I było 4:4 .  Mecz niestety zakończył się wygraną dla Torunia 4:7.

W niedzielę 29 września o godzinie  14:00 rozpoczął się  drugi mecz . W pierwszej tercji broniliśmy się skutecznie, co zaprocentowało wynikiem zero do zera. Na drugą tercję wyszliśmy zmotywowani, ale ta tercja nie poszła po naszej myśli i przegraliśmy 5:0. W trzeciej tercji drużyna z Torunia rozpoczęła grę od strzelenia bramki na wynik 6:0 . Mecz zakończył się wynikiem 11:0 dla ekipy z Torunia.