Wygrana w pierwszym meczu półfinałowym SILESIA BISSET CUP

SILESIA BISSET CUP - HC Zubr PREROV1W pierwszym meczu półfinałowym SILESIA BISSET CUP nasza drużyna pokonała HC Zubr PŘEROV 4:3. Rewanż 10 marca w Prerovie. Rafał Podlipni- strzelec 2 bramek-występ drużyny skomentował w następujący sposób:

Mecz trudny, bo drużyna przeciwników postawiła wysoko poprzeczkę, ale my narzuciliśmy im swój styl gry w pierwszej tercji i udało się nam zdobyć dwie bramki w niewielkim odstępie czasu. W drugiej tercji nastąpiła dekoncentracja, co spowodowało stratę 2 bramek, a do tego doszły kary i padła trzecia bramka. Na trzecią tercję wyjechaliśmy skoncentrowani, potrafiliśmy zremisować i wyjść na prowadzenie. W czwartek rewanż, który trzeba wygrać…