Korespondencja zawodnika drużyny SMS z wygranych meczów w Dębicy

Ivo Sroka (na żywo z Dębicy):

21.09.2013

O godzinie 13:00 całą drużyną wyruszyliśmy w podróż do Dębicy. Około godziny 16:00 dotarliśmy do hotelu Gold, w którym zameldowaliśmy się. O godzinie 17:00 udaliśmy się  na poczęstunek. Następnie w pełni zmotywowani wyruszyliśmy na lodowisko ,od tego momentu myśleliśmy juz tylko o meczu. Przed rozpoczęciem spotkania rożni oficjele wygłaszali przemowy. Wysłuchaliśmy hymnu i zaczęliśmy  mecz, który zaczął sie dla nas pomyślnie ,bo po  1 tercji było 4:1 dla nas. Mecz zakończył się wynikiem 6:2.Po udanym dla nas spotkaniu poszliśmy na kolację, a następnie do pokoju wypocząć przed następnym meczem.

22.09.2013

Wstaliśmy o godzinie 8:55, a następnie ruszyliśmy na śniadanie. Później krótka odprawa trenerska, po której udaliśmy się na mecz,  który rozpoczął się o godzinie 12:00. Pierwsza tercja przebiegła pomyślnie dla nas, ponieważ schodziliśmy do szatni z 3 bramkową zaliczką. Druga tercja także była pod naszą kontrolą i wygrywaliśmy po niej już 7:0.Cały mecz zakończył się wynikiem 13:0 dla naszej drużyny. W tym meczu wyróżnili się:  na pewno kapitan naszej drużyny Andrzej Stojek i Patryk Matusik, którzy popisali się hat-trickiem.