Wesołych i bezpiecznych wakacji

Wakacyjne życzenia.

Dziękując za wysiłek i owocną współpracę, życzę wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, aby nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

 Dyrektor szkoły NLO SMS PZHL: Artur Ślusarczyk