Uczniowie NLO SMS PZHL w Katowicach otrzymali świadectwa, nagrody za wyniki w nauce i sporcie oraz wyróżniającą postawę ucznia, mieszkańca internatu. Dyrektor szkoły Artur Ślusarczyk podziękował nauczycielom, trenerom za efektywną pracę, rodzicom za zaufanie i współpracę, a uczniom gratulował wytrwałości i osiągnięć w nauce oraz sporcie, życząc jednocześnie beztroskich i bezpiecznych wakacji.








